Mesafeli Satış Sözleşmesi

Kargo gönderim iade ve kontrol sartlari

www.3de-market.com.`den iş günlerinde saat 16:00`e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilir.Cumartesi,Pazar ve resmi tatil günlerinde ulaşan siparişleriniz takip eden ilk iş gününde işleme alınarak kargoya teslim edilir.

Ürün detay sayfasında teslimat  için belirttiğimiz zaman, kargo firmasının teslimatı gerçekleştirebileceği zamana göre %100 oranında toleranslıdır.Yılbaşı,bayram ve özel günlere denk gelen dönemlerde yoğunluk nedeni ile belirtilen süre bir miktar aşabilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Taşıma sırasında oluşacak hasarlardan kargo firması sorumludur.Bu sebeple,siparişiniz size ulaştığında,kargo görevlisinin yanında paketinizi açmanızı ve ürünlerin hasarsız olduğundan emin olmanızı önemle rica ederiz.Üründe herhangi bir hasar olması durumunda,kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip ürünü teslim almayınız ve en kısa sürede 3demarket@gmail.com adresine e-posta veya 0850 557 1424 numarasından telefon ile bize bilgi veriniz.

Müşteri Ürünü kontrol etmeden ürünü kargodan Bakmadan almış ise ve tarafımıza iade etmek ister ise kargo bedelini şirketimiz asla karşılamayacaktır. burada müşterinin sorumluluğu kabullenmiş sayılacaktır.

Ayvalık ve Çevresi Evlere Servis;

3D Online Market'den en az 75 tl ve üzeri siparişlerinizde bu hizmetimizden faydalana bilirsiniz.