BAGDAT KEKIK EKO 60 GR


  • Marka:BAGDAT
  • Ürün Kodu: ZZ00003688


Stok Durumu: 4
  • 7,50TL

Ürün Özellikleri
İşletme Kayıt No: TR-25-1173
Net Miktar (g/ml) : 60 GR
Menşei : TÜRKİYE
İçincekiler : Kekik
Saklama Koşulları Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz
Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı : BAĞDAT PAZ.TİC.LTD.ŞTİ.
Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında : İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından 3D Online Market'e iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.
Kullanın Önerileri Etli ve sulu yemeklerde,ızgara çeşitlerinde kullanılır.

BAGDAT KEKIK EKO 60 GR

Bağdat Kekik 85 gr. her türlü et ürününde, sos, çorba, sebze, turşu, peynir, zeytin, mantar yemekleri, domates salataları, domates, biber, kabak ve patlıcan dolmaları ile hazırlayacağınız baharat karışımında kullanılabilir. Türkiye’de Van çevresinde bazı kekik türleri taze olarak otlu peynirde de kullanılmaktadır.

Üretim aşamaları:

Hasat öncesinde; bitkinin aroması en doygun seviyeye gelene dek yetişmesi beklenir. Bağdat Baharat, ürün standartlarına en uygun ham maddeyi özenle seçer. Fabrikada ham madde işlenirken; aromasını, doğallığını ve tazeliğini koruyacak özel üretim işleme sistemleri kullanılır. Ürünlerin ambalajlanması ileri teknoloji ile el değmeden gerçekleştirilir. Baharat saklama koşulları için en doğru ambalaj belirlenir. Bu sayede ürünler aromasını yitirmeden tazeliğini uzun süre korur . Sofralarınıza taze olarak ulaşır.

Baharat ürünlerini, ambalajını açtıktan sonra serin ve kuru yerde muhafaza etmeye özen gösterin. Kapalı olarak ise güneş ışığı ve nemden uzak olarak koruyun.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi