BAGDAT TARCIN 45GR


  • Marka:BAĞDAT
  • Ürün Kodu: ZZ00003684


Stok Durumu: 13
  • 7,00TL

Ürün Özellikleri
İşletme Kayıt No: TR-25-1205
Net Miktar (g/ml) : 45 GR
İçincekiler : TÜRKİYE
Saklama Koşulları Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz
Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı : BAĞDAT PAZ.TİC.LTD.ŞTİ.
Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında : İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından 3D Online Market’e iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.
Kullanın Önerileri Sütlaç,aşure,salep vb. tatlılarda koku ve tat vermesi için kullanılır.

BAGDAT TARCIN 45GR

Tarçın, mutfakta özellikle unlu ve şekerli ürünlerde, baharat karışımlarında, et, sebze, kahve ve çikolata soslarında kullanılır. Bağdat Tarçın şerbet, komposto, reçel yapımında güzel tat ve koku oluşmasını sağlar.

Üretim aşamaları:

Hasat öncesinde; bitkinin aroması en doygun seviyeye gelene dek yetişmesi beklenir. Bağdat Baharat, ürün standartlarına en uygun ham maddeyi özenle seçer. Fabrikada ham madde işlenirken; aromasını, doğallığını ve tazeliğini koruyacak özel üretim işleme sistemleri kullanılır. Ürünlerin ambalajlanması ileri teknoloji ile el değmeden gerçekleştirilir. Baharat saklama koşulları için en doğru ambalaj belirlenir. Bu sayede ürünler aromasını yitirmeden tazeliğini uzun süre korur. Sofralarınıza taze olarak ulaşır.

Baharat ürünlerini, ambalajını açtıktan sonra serin ve kuru yerde muhafaza etmeye özen gösterin. Kapalı olarak ise güneş ışığı ve nemden uzak olarak saklayın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi